Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yusuf Yiğitoğlu Konağı  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Yusuf Yiğitoğlu Konağı
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Eğer bir yörenin gerçek tarihini öğrenmek istiyor ve aynı zamanda dinlenmek ve buna değer bir şeyler yapmak istiyorsanız, o yöreye uyum sağlamış, aslını asla bozmamış ve mimarisinde aslına sadık kalarak dekore edilmiş bir mekanı tercih etmelisiniz. Etrafı tanırken aynı zamanda oraya uyum sağlayacak, çevreyi bozmayan ve tarihi yaşatan o mekanda her an kendinizi geçmişte hissedebilir, gerçek bir keyif alabilirsiniz. İşte bu noktada Osmanlı mimarisi ve eski Kapadokya medeniyetine sadık kalarak hazırlanmış Yusuf Yiğitoğlu Konağı tam da tanımladığımız niteliklere sahip bir oteldir. 
 Yine tarihte gezinti yaparken son teknoloji donanımlarını da otele uyarlayan Yusuf Yiğitoğlu Konağı, eşsiz hizmet ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Alakart Restoran, Bar, Odaya kahvaltı servisi, Gazeteler, Klima, Emanet kasası, Sigara içilmeyen odalar, Engelli konuklar için olanaklar, Isıtma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca tesisimiz genelinde sigara içmek yasaktır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Huzur ve mutluluk burada saklı  5.0

Necip Aslı
Taş oyuklarında otel kuracaksınız ve sonra hizmet edeceksiniz. Bunu Kapadokya harici nerede yaparsanız yapın inanın olmaz. Burasının farklı bir atmosferi var. Her konuda ilginç ama çok harika. Mutluluk var huzur var yani kısaca her şey burada saklı. Harika bir yer burası.
Necip Aslı07/06/2016 06:49:16

farklı bir deneyimdi  4.0

Sinem C.
Öyle güzel bir mimarisi var ki insanı büyülüyor. Biz Kapadokya’ya giderken her şeyi doğal olarak görmek istedik kalacağımız yerde öyle olsun istedik. Bu oteli internette bulduk ve rezervasyonumu yaptırdık. Mimarisini çok güzel restore etmişler. Çok otelde kaldım ama burası çok başkaydı. Hem güzel hem de çok rahat edebileceğimiz bir şekilde dekore etmişlerdi. Çalışanlarda çok güler yüzlüler ve bizimle çok iyi ilgilendiler. Otelin yemekleri de lezzetliydi. Yörenin yemeklerini sundular bize ve çok da severek yemiştik. Otel büyüleyiciydi ama Kapadokya zaten çok özel bir yer. Daha önce neden gitmedik diye pişman olmuştuk. Bir kereyle yetinmeyi de düşünmüyoruz.
Sinem C.17/03/2016 09:52:14