Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zarha Mountain Resort  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Zarha Mountain Resort
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 119,00 ₺

Son zamanların en çok rağbet gören tarihi mekânlarından olan Trabzon, Sürmene ilçesiyle de turistlere hizmet sunmaktadır. Yerli ve yabancı turistlere konaklama hizmeti sunan Zarha Mountain Resort, mükemmel bir tatil yapmanın en keyifli yönlerini siz değerli konuklarına sunmaktadır. Gerek oda hizmetleri, gerek restoran hizmetleriyle beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Zarha Mountain Resort ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. 60 dönüm üzerine kurulu olan otelin 900 m rakımı ile deniz seviyesinde olması, keyif içinde tatil yapmanız için yetecektir.


Dilediğiniz zaman şehrin kalabalığından uzaklaşmak için değerlendirebileceğiniz Trabzon-Sürmene’de beklediğinizin çok daha üzerine kaliteli hizmetiyle konuklarına amade olan Zarha Mountain Resort hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Halka açık piknik alanı, mescidi, çocuk parkı, futbol-basketbol sahası gibi sosyal tesislere de sahip olan otelin ayrıcalıklı hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kendinize gelirsiniz bence deneyin.  4.0

Selman Aslı
Hem konumu, hem ikramları hem de personeli mükemmel. Sıcak bir ilgiyle karşılandık. Her gün bizimle ilgilenildi ve menuniyetimiz soruldu. Yemekleri hem güzeldi hemde porsiyonlar büyük olduğu için çok doyurucu oldu bizlere. Eşimle beraber muhteşem kafa dinleyerek kendimize geldik burada.
Selman Aslı22/06/2016 11:21:23

Gecelik kalmak için belki olabilir diyorum  2.0

Azmi Ç
Yarı memnuniyet ile ayrıldık.Daha iyi olabilir ama pek üstüne düşülmüyor.Odalar da ciddi sorunlar var mesela eşya konusunda baya eski ve bilinçsiz hareket eden bir yönetim var.Bir de duş alanı dar olduğu gibi koydukları şampuan gibi malzemeler kullanışlı değil.Kalacaksanız kendiniz almalısınız.Gecelik kalmak için belki olabilir diyorum ama uzun kalınması sakıncalı bir yer.
Azmi Ç25/03/2016 08:04:03