Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zeus Otel Gökçeada  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Zeus Otel Gökçeada
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çanakkale İli Lapseki merkezine 5 dakika mesafede olan Lampsakos otel; boğaz manzaralı, doğa ve tarihle iç içedir. Lampsakos otel bünyesinde, deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarttıktan sonra, yiyecek ve eğlence ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz, boğaz manzaralı 66 kişi kapasiteli sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve alakart menü hizmeti sunan restaurantı bulunmaktadır. Ayrıca akşamları boğaz manzarasını seyrederken, deniz sahille buluşmasından doğan güzel nağmeler eşliğinde içkinizi yudumlayıp, Türk mutfağından seçilmiş menüyle, akşam yemeği yiyebileceğiniz, ocak başı da bulunan teras restaurantı otele ayrı bir güzellik katmaktadır. 
Lampsakos otel konaklama bölümüme üç katlı olup, 62 yatak kapasitelidir. Odaları deniz manzaralıdır, doğayla kucak kucağa, tamamen doğal bir ortama sahiptir..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey mübah  3.0

Songül Esvap
Yeşilliğin arasında tek mavi havuzun rengi oluyor.Yiyecek,eğlence ihtiyaçları karşılanıyor ve günün 3 vaktinde yemek yeme imkanı elde ediyorsunuz. Otel bünyesinde yapılan her şey mübah resmen. Kısıtlama konulmadığı gibi, alternatif seçeneklerle liste genişletiliyor.
Songül Esvap27/03/2016 16:52:15

Sinekli Yer  3.0

Sevgi Seda G.
Doğa içerisinde çok güzel bir tatil yapacağımızı düşünmüştüm. Çok hevesle rezervasyon yaptırdım. Etrafta sinek ve uçan böcek çok vardı pencerelerin bir kısmında sineklik var bir kısmında yok. Tabi bu sabaha kadar rahatsızlık vericiydi. Ama çalışanlar sağ olsun krem bile temin ettiler. Çalışanlar çok ilgili her konuda yardımcı oldular. Bizim gibi küçük bir aile için her şey yeterliydi. Ben küçük ailelere tavsiye ederim.
Sevgi Seda G.24/03/2016 17:35:44