Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zin Hotel Eskişehir  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Zin Hotel Eskişehir
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 68,00 ₺

Zin Hotel, ücretsiz Wi-fi, Tv ve mini bar ile donatılmış odaları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Odaları modern bir tasarım ile döşenmiştir. Her odanın ya şehir manzarası yâda Porsuk Çayı manzarası vardır.  Odalar oturma grupları ile döşenmiştir. Zin Hotel, lobisinde gün boyu Türk kahvesi ve çay mevcuttur. Çevresindeki restoranlardan akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.Zin Hotel, Anadolu üniversitesine arabayla 10dk ve tarihi odun Pazarı evlerine ise 3 km uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

her yer tamam ama odalar???  2.0

Seval Buse İ.
Geçen hafta 1 gece konakladığım oteli genel yapı olarak beğendim. Genel kullanım alanları oldukça zevkli dekore edilmişti, renk uyumu güzeldi. Temizlik açısından yeterliydi. Lokasyonu da hem iş hem de gezi için yapılacak ziyaretlere müsait bir konumdaydı. Fakat odalarını hiç beğenmedim. Genel alanlarda dikkat edilen unsurların hiçbirini odalarda bulamadım. Son derece zevksiz ve sıradandı. Keşke oraya da biraz daha özenselerdi. Benim için oda çok önemli. Ne de olsa burası benim özelim. Bu nedenle ne kadar iyi olursa olsun şahsi kullanım alanlarına özen göstermedikleri sürece tekrar konaklamayı düşünmem.
Seval Buse İ.18/06/2016 21:53:08

Evim gibi güzel ve temizdi.  4.0

Selen H
Yemekleri güler yüzlü personeli ve temizliği ile çok dikkatimi çekti. Sanki daha önceden gelmişim de tanıyorlar gibi hizmet ettiler ve karşıladılar. Bu konuda şaşırdım ama bir o kadar da mutlu oldum. Temiz ve ferah bir ortamda kaldım aynı evimdeymişim gibi oldu. Teşekkürler.
Selen H18/06/2016 12:46:37

Beğendim tavsiye ederim.  4.0

Memduh A
İş için gittiğim Eskişehir'de 2 gece konakladım.Yer olarak merkez olmasından dolayı tercih ettim.Ulaşım sorunu olmayan bir otel.Temizlik konusundan fazlasıyla iyiler.Beğendim tavsiye ederim.Fiyatı hizmete ve kalitesine göre çok iyi.Teşekkür ederim çalışan arkadaşlara.
Memduh A22/03/2016 07:20:41