Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zinos Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Zinos Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Sinop Karakum, tatil yapmak isteyenler için en ideal mekânlardan biridir. Sahil, kum, güneş üçlüsünün yanında Karadeniz’in yeşil ve mavi olanaklarına da sahip olan Karakum’da konaklama hizmetlerinde bir tatil için en gerekli hizmetleri sunan Zinos Hotel’e misafir olabilirsiniz. Otelin güler yüzlü personelinin memnuniyet verici hizmetleri, odalarında banyo, wc, televizyon ve ücretsiz internet hizmetleri, gün batımını seyredebileceğiniz manzarası ile tatil yapmak için en ideal tercihi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Kahvaltı lezzetlerinin yanı sıra,

Karadeniz ve Akdeniz’in balık lezzetlerini de siz değerli konuklarına sunan Zinos Hotel ile mükemmelliğin ötesinde hizmet alacaksınız.
4'ü single ve French bed, 8'i yalnızca French bed ve 2'si de yalnızca single olmak üzere toplam 14 odası bulunan Zinos Hotel, deniz kıyısının hemen dibinde yer alıyor. Yaz aylarında 80, kış aylarında 30 kişilik restoran hizmetleri ayrıcalıklarından da yararlanarak mükemmelin ötesinde hizmetlere ulaşabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel biten iş gezisi.  4.0

Masal P
Bir bayan olarak her yerde kalamıyoruz ve burayı tavsiye ettiler öyle geldik. 2 bayan arkadaşız aynı firmada yetkiliyiz ve iş gezimizde burada konakladık. Odaları hem temizdi hem de ferahtı. Gece yorgun olunca nasıl uyuduk bilmiyoruz ama sabaha güzel başladık. Kahvaltı harikaydı teşekkürler.
Masal P21/06/2016 07:58:25