Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Atıcı Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Atıcı Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Tatilde yapmak istediklerinizden çok daha fazlasını yapmanıza imkan sunan bir konaklama merkezinde kaldığınızda ruhunuzun ve bedeninizin dinlenmesi daha rahat olur. Bu anlamda sizlere en iyi fikirlerden sayılabilecek Atıcı Pansiyon’u tercih etmenizi öneriyoruz. Özel kütüphanesinden kitap seçip okuyabilir, Belçika kahvesini yudumlayabilirsiniz. 3 yıldızlı tesis olarak Antalya merkezinde siz değerli konuklarına kapılarını aralayan pansiyon, geniş avlu bahçesinde de Belçika specialini siz değerli konuklarına sunuyor. Ayrıcalıklı hizmet arayanlara en iyisinin Atıcı Pansiyon’da olduğunu söylemek istiyoruz.
Mermerli plajına ve eski limana 250 metre mesafede yer alan Atıcı Pansiyon ile en keyifli tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havaalanına 10 Km. mesafede olan pansiyon tatilinizin renklenmesine olanak sunacak.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şeyden uzak kalmak bizlere çok iyi geldi  5.0

Aslı Ş
Odaların uyumu rengi her şeyi harikaydı. Mükemmel atmosfere bizleri de dahil ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Eşimle beraber bugüne kadar yaptığımız en güzel tatildi. Bizim istediğimizde tam buydu. Sessiz ve sakin bir ortamda kafa dinlemek ve her şeyden uzak kalmak.
Aslı Ş09/06/2016 10:28:53

Kadınlara özel renkler  4.0

Emirhan Yıldırım
Abiciğim sadece kadınları mı düşündünüz nedir? Bütün odaların renkleri kadınlara özel renkler. Allah'tan kütüphaneniz geneldi. Göze hitap eden şirin bir mekanınız vardı bu yaz ablalarım gelecek hizmette kusur etmeyin.
Emirhan Yıldırım19/03/2016 19:54:05