Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bello Butik Otel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Bello Butik Otel
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 86,00 ₺

2011 Yılında hizmete giren Bello Butik Otel Eskişehir şehir merkezinde; havaalanına ve otobüs terminaline 5 dk, organize sanayi bölgesine 10dk ve şehrin kültür - eğlence merkezlerine ise yürüme mesafededir. Bello Butik Otel, çevre yolundan şehre giren ana caddenin, şehrin merkezindeki porsuk çayına ulaştığı noktada yer almaktadır. Otelimiz tüm şehre rahatlıkla ulaşım imkânı sağlayan Ekstramın yıldız tranway durağına 20metre mesafededir.Eskişehir’in en iyi ve en yeni butik oteli olan otelimizde, eğitimini ve mesleği turizm otelcilik olan deneyimli, genç ve dinamik ekibimizle güler yüzlü hizmet sunmaktayız.Dördü suit 20 odayla hizmet veren otelimizde; 24 saat oda servisi, tüm odalarımızda ücretsiz kablosuz yüksek hızda internet, LCV TV, HD uydu yayını, klima, mini bar, makyaj masası, direkt telefon hattı ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


Kişiye özel hizmetler sunma konusunda iddialı olan otelimiz siz değerli müşterilerimizin özelliklerini kurumsal hafızasında saklayıp, sonraki ziyaretinizde önceliklerinizi hazır bulundurmaya odaklanmıştır.Bello Butik Otel için tasarlanarak özel olarak üretilen tam ortopedik yatak ve mobilyalar size en iyi konforu yaşatmak için hazırlanmıştır. Unutulmaz bir tatil için hepinizi bekliyoruz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

idare eder bence.  3.0

Salih Z.
4 ay önce internetten yazıştığım bir bayanla tanışmak üzere Eskişehir’e gittim.İş yoğunluğumdan dolayı vaktim oldukça kısıtlıydı. Bu nedenle uçakla gidip dönerek vakit kazanmak istedim. Havaalanına yakın eli yüzü düzgün bir otel ararken burayı buldum. Çok özellikli bir otel olduğunu söyleyemeyeceğim. Ama Eskişehir için yeterli mi derseniz, evet. Kalınabilir, temizliği, hizmeti, kalitesi yeterli bir otel. Ama aman aman bir şey de beklemeyin. Ben bir gece kalıp döndüm. Uzun süre kalacaklar için yanıltıcı bir şey söylemek istemem. Ama vasattan biraz daha iyi denebilir kısaca.
Salih Z.18/06/2016 20:38:48

Sesin olmaması iyi oldu.  4.0

Ahmet Ü
Merkezi otel ama ayak altı bir yer değil ve güvenli. Her zaman ki korkularımı burada yendim. Kaldığım merkezi otellerin hepsinde ses olayında korkarım ama burada hiç yaşamadım bunu. Ayrıca temizlik konusunda yine başarılı bir yer ve günlük odalar temizleniyor. Kahvaltı biraz kısıtlı ama yeterli buldum olsun. Yine de her şey için teşekkür ederim.
Ahmet Ü18/06/2016 12:28:57

Tanıştığım Güzel Yer  4.0

Emin Ege H.
Bello butik otel, hayatımda çok önemli bir yer taşıyor benim için. Eskişehir'e gezi için gelmiştim. Aynı otelde kalan bir bayanla yakınlığımız oldu. Kaldığımızın 2. günü arkadaşlığımız oldu. Ve Eskişehir'i beraber gezdik. O yüzden yeri bende ayrı. Odası çok temizdi. Banyo benim için çok önemli. Banyosu çok temiz. Ve konforluydu. Eskişehir'e bir kez daha gelirsem yine Bello Butik otelde konaklamayı düşünüyorum.
Emin Ege H.26/03/2016 12:39:39