Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dedehan Pansiyon  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Dedehan Pansiyon
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Antalya Kaleiçi mevkiinde yer alan ve hizmetleriyle konuklarını memnun etmeyi başaran Dedehan Pansiyon, ailenizle birlikte zaman geçirmek için oldukça kapsamlı özelliklerle donatılmıştır. Oda ve yatak konforuna dair beklediğinizden çok daha iyisine yer verilen otelin tüm odalarına banyo, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Eviniz tadında konaklama hizmeti yakalayabileceğiniz Dedehan Pansiyon’un 8 ayrı odasında dilediğiniz gibi dinlenebilir, kısa mesafede yer alan plajlarda dilediğiniz gibi yazın en güzel keyfini çıkartabilirsiniz.
Konaklamada beklediğinizden fazlasına ulaşmak ve istediğiniz gibi tatil yapmak için tercihleriniz arasına almanızı tavsiye ettiğimiz Dedehan Pansiyon, Antalya Havaalanına 14 KM. mesafede yer almaktadır..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Değişmesi lazım  2.0

Emre D
Çok eski ve artık restore edilmesi lazım. Eşyaların değişim zamanı gelmişte geçiyor. Tarihi güzelliğini yitirmek üzere bir yer. Birazda temizliği daha detaylı yaparsanız güzel olacak. Bunların dışında bir şey yok. zaten olacak bir şey kalmadı.
Emre D09/06/2016 10:11:33

Antipatik  3.0

Semih Öztürk
Hiç ama hiç beğenmedim. Dağınık, karmaşık dekorasyonu antipatik mobilyaları ile düşüş yaşayacaklar. Beklediğimden fazlasına ulaşamadığım gibi beklediğimi dahi bulamadım.
Semih Öztürk19/03/2016 19:18:58