Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kayabaşı Yayla Kent  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Kayabaşı Yayla Kent
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Trabzon Akçaabat, yörenin en güzel yerlerinden biridir. Trabzon’a yakın mesafede bulunan Akçaabat’ta tatil yapmak isteyenlere özel hizmetler sunan Kayabaşı Yayla Kent, ahşap mimarisi ile doğal güzelliklerin içinde yer almaktadır. Ormanlık alanda bulunan otelin ayrıcalıklı hizmetleri arasında yöresel lezzetleri tatma imkanlarına da sahip olabilirsiniz. Kahvaltısında taze köy ürünlerini konuklarına sunan Kayabaşı Yayla Kent, odalarında TV, ücretsiz internet, banyo gibi temek ihtiyaçları sunmaktadır.


Şehrin kalabalığından sıyrılarak ailenizle birlikte tatil yapmak istediğiniz her an tercihleriniz arasına alabileceğiniz Kayabaşı Yayla Kent ile beklediğinizden daha güzel tatil günlerine sahip olabilirsiniz. Akçaabat tesislerine 30, Erzincan havaalanına 250 km. uzaklıkta yer alan Kayabaşı Yayla Kent ile mükemmel tatilin tadına varacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ne kadar anlatsam da görmeden olmaz.  5.0

İpek H
Gerçekten görülmesi gereken bir otel. Konumu süper. İlgi alaka süper. Unutulmuş yada daha önce bizim görmediğimiz cennet bahçesi burası. Geldikten sonra insanın gidesi gelmiyor gerçekten. Doğa ile baş başa tatil diye ben buna derim işte. Daha önce hiç görmedik ama tatil yerlerine bakarken reklam olarak çıktı karşımıza ve öyle geldik. Tertemiz odaları ve lezzetli yemekleri var. Ne kadar anlatsam da görmeden olmaz.
İpek H23/06/2016 07:35:09

Saklı kalmış ama unutulmamış yer.  5.0

Rıza C
Havası harika.Müstakil tarzı evler her zaman ilgimizi çekmiştir.Bahçelik ve temiz havada sessiz huzurlu bir tatil iyi geldi bize.eşim zaten hamile olduğu dönemde geldik tamamen doktor tavsiyesi.Ses ve pislikten çocuğumuzun sağlığı için uzak durmamız konusunda uyarıldık.Sigara ve egzoz kokusu dumanı bilirsiniz şehirde fazlasıyla var.20 gün ayırttığımız Bungalow tarzı evlerde doğa ile iç içe kaldık ve tavsiye ediyorum muhteşem yerlerden birisi.Saklı kalmış ama unutulmamış yer.
Rıza C25/03/2016 09:18:36