Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kiraztepe Tatilevleri  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kiraztepe Tatilevleri
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 45,00 ₺

Huzur ve sükûnet içinde ailenizle baş başa kalabileceğiniz, denizin berraklığını koruduğu bir mekânda tatil yapmak isterseniz, Karadeniz’in incisi Sinop Kiraztepe’yi tercih edebilirsiniz. Mükemmel hizmetleriyle yüksek bir tepede yer alan Kiraztepe Tatil evleri, deniz manzaralı apartlarıyla siz değerli misafirlerine hizmet sunuyor. Plajlara 200 metre mesafede konuklarına beklediklerinden çok daha ötesinde tatil yapma imkânları sunan Kiraztepe Tatil evleri ile çok daha güzel bir tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Hizmetlerinde, ücretsiz Wi-Fi, televizyon, banyo ve banyo malzemelerini sunan Tatil evleri ile mükemmelin ötesinde tatil yapma olanaklarına sahip olacaksınız.

Sinop Kiraztepe’de eşsiz bir tatil yapmak için en ideal mekanlardan olan ve ayrıcalıklı hizmetleriyle beklediğinizden çok daha iyisini elde etmenizi sağlayan Kiraztepe Tatil evleri ile daha iyisine sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fazlasıyla temiz ve ilgili yer..  4.0

Sezen M
Personelin ilgisi için buraya yine gelirim. Bu kadar mükemmel karşılamayı ve girdikten sonra çıkana kadar gördüğüm ilgiyi ben daha hiçbir yerde yaşamadım da görmedim de. Tamam odalar temiz, kahvaltı güzel ama bence temizlikten sonra ilgi gelir. Burada bu fazlasıyla var.
Sezen M21/06/2016 07:57:13

fazla kalınmaz.  3.0

Orhan B.
Yazlık ev formatına yakın bir otel. Oldukça düz eşyaların kullanıldığını söylemem gerek. Öyle çok kapsamlı, kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir ev beklemeyin. Zaten bir haftadan fazla kalırsanız sıkıntıdan patlayabilirsiniz. Biz çocuklarla gittik ve 3. gün başladılar sıkıldık demeye. Yani civarında hiçbir hareket ya da farklılık yaratacak hiçbir yer yok. Oraya gidecekseniz çok uzun bir tatil planı yapmayın derim. Ama 3-5 günlüğüne kafa dinlemeye ve denize girmeye gidilebilecek bir yer.
Orhan B.26/03/2016 22:37:57