Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Korsan Pansiyon  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Korsan Pansiyon
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Antalya Olimpos’ta siz değerli misafirlerine en iyi şekilde ağırlama hizmetleri sunan Korsan Pansiyon, ailenizle birlikte keyif içinde zamanınızı değerlendirmeniz adına en kaliteli hizmetlerini ve konforlu odalarını sizlere açıyor. Dağların arasında, portakal ağaçlarının ortasında, huzur ve doğaya dair aradığınızın en iyisini sizlere sunan pansiyon, sabahları açık büfesi ile zengin kahvaltı çeşitlerini sizlere sunarak, öğlen ve akşam yemeklerinde restoranında Akdeniz yöresinin lezzetlerini sizlere sunuyor. 9 adet üç kişilik, 2 adet 4 kişilik, 17 adet iki kişilik olmak üzere toplam 28 oda ile hizmet sunan Korsan Pansiyon, beklediğinizden daha fazlasını sizlere sunuyor.
Sıcak yaz aylarında, yazın boğucu havasından uzak, Akdeniz doğasıyla buluşmanıza imkan sunan Korsan Pansiyon ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bizi çok güzel ağırladılar  5.0

Handan Tanrıkulu
Bizi çok güzel ağırlayan oteldi. Ailemle keyifle,kaliteli bir zaman dilimi geçirdik. Konforlu odalarını bize açarak, dağların arasında huzurla uyumamıza sebep oldular. Sabah kahvaltılarında açık büfe ile zengin bir kahvaltı çeşidi sunuyorlar ve yemek saatlerinde de en lezzetli yemeklerini hizmetimize sunuyorlar.
Handan Tanrıkulu23/03/2016 13:44:16