Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Medikent Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Medikent Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 129,00 ₺

Samsun Atakum ilçesinde siz değerli konuklarını karşılamaya devam eden Medikent Otel ile keyifli günler yaşayabilirsiniz. Tatil için en güzel doğal mekânlardan olan Atakum’da hizmet veren otel, sahile yürüyüş mesafesinde siz değerlim misafirlerini karşılıyor. Modern hizmetleriyle sizi de kendine hayran bırakacak olan Medikent Otel, oda hizmetlerinde banyo, wc, televizyon, ücretsiz kablosuz internet hizmetlerini sunmaktadır. Keyifli bir kahvaltı ve Karadeniz yöresinin lezzetli tatlarını da yakalayabileceğiniz otel ve hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Medikent Otel, ulaşım konusunda da iyi bir yerde bulunuyor. Samsun Çarşamba havaalanına 30 km, Otogara 10 km, 19 Mayıs üniversitesine ise 12 km. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

beklediğimi bulamadım.  3.0

Beren K.
Geçen yıl düzenlenen bir seminere katıldım Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde. Civarda kendimce en iyi olduğuna kanaat getirdiğim Medikent Otel’de konakladım. Otelin genel kullanım alanlarının oldukça şık olması beni yanılttı diyebilirim. Çünkü odalarında aynı şıklığı ve özeni göremedim. Sadece 2 gün kalacağım için çok üzerinde durmadım. dşündümün aksine öyle konfor sağlayan bir hizmeti de yoktu. Düz bir otel. Sadece yemeklerini beğendim. O da yöresel yemekler de sunulduğu için farklı geldi. Bunun dışında beklentilerime cevap alamadım.
Beren K.25/03/2016 12:28:29