Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mond Pansiyon  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Mond Pansiyon
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Hadrian (üç kapılar) bölgesine 250 metre mesafede bulunan 160 yıllık geçmişiyle Antalya’nın tarihi mekanlarından olan Mond Pansiyon, modern tasarımı ve restore edilmiş iç ve dış tasarımıyla siz değerli konuklarını tatilde evine bekliyor. Tüm alışveriş, bar ve restoranlara yürüme mesafesinde yer alan pansiyon, rahatlık ve konfora dair beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Hizmette sınır tanımayan personelin güler yüzlü hizmeti sizi de memnun edecektir. Aradığınız gibi bir tatil yapmak için denize yakın mesafede yer alan Mond Pansiyon’u tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz. 
Sabahları açık büfe kahvaltı hizmetleri ile lezzetli yöresel sofrayı sizlere sunan Mond Pansiyon, Antalya Havaalanına 20 Km. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha çok şey yazarımda gerek yok.  1.0

Galip İ
Temiz değil burası. Ayrıca biraz yenileyin odalarını ve eşyalarınızı. Gece yatağın yayı belime battı bu derece berbat bir yer. Tavsiye etmiyorum. Daha çok şey yazarımda gerek yok.
Galip İ09/06/2016 10:43:42

Durum Vahim  3.0

Beyazıt Altun
Durum çok vahim, Ne dışında ne de içinde meymenet yok zerre kadar beğenmedim. Zevkler ve renkler meselesi olsa gerek bilmiyorum. Şahsi fikrim restore edilirse daha çok iş görür.
Beyazıt Altun19/03/2016 20:05:15