Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Palm City  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Otel Palm City
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 87,00 ₺

Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlaması ile müşteri memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanıyan Otel Palm City ücretsiz Wİ-Fİ erişimine sahiptir. Profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile olağan vizyonunu farklılaştıran Otel Palm City açık yüzme havuzu, otopark, restaurant, bar cafe, bahçe, oda servisi, bahçe, çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti vermektedir.

Sahip olduğu ferah odalar aracılığı ile huzurun adını enlerde yaşatan Otel Palm City alakart yemek hizmetine sahiptir. Günlük kahvaltı servisleri ile beklentilerin çok daha fazlasını karşılayan Otel Palm City spor salonu aracılığı ile farklı aktivitelerin gerçekleşmesini desteklemektedir. 24 saat boyunca hizmet veren resepsiyona sahip olan tesisimiz aracılığı ile sizlerde kusursuz hizmet anlayışı ile hayalinizdeki tatil planlamasını gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Buz gibi  1.0

Halit Bakırtaş
Otelde ki çalışanlar buz gibi. Bir soruya cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar. Bilgi almak için defalarca kez çalışanları rahatsız etmek zorunda kalıyorsunuz. İnsanlara çok aksi davranan çalışanları olduğundan çok müşteri kaybedecekler farkında değiller. Biraz çeki düzene ihtiyaçları var.
Halit Bakırtaş22/03/2016 18:00:25