Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Paluri Otel Hopa  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Paluri Otel Hopa
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 68,00 ₺

Sahip olduğu muazzam manzarası ile ilgi odağı haline gelen Paluri Hotel Hopa, sahip olduğu ismini Lazca dilinden almıştır. Ateş aracılığı ile meydana çıkan alev anlamına ev sahipliği yapan Paluri Hotel Hopa birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlaması aracılığı ile ön plana çıkmaktadır. Paluri Hotel Hopa marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte ve sahip olduğu misyonunu geliştirmek adına her geçen gün farklılıklar yaratmaktadır.

Paluri Hotel Hopa müşteri memnuniyeti adına birçok çalışma düzenleyerek standartların üstüne çıkmayı hedef almaktadır. Kültürel ve doğa zenginliklerinin tanıtılması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen otelimizde Türk hamamı, ücretsiz uyandırma servisi, kuru temizleme, masaj,  ücretsiz oda servisi, emanet kasa ve ücretsiz gazete bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlk deneyim oldu..  4.0

Hatice Y
Hafta sonu bir yerlere kaçmak istediğimde genelde farklı farklı otelleri tecrübe etmeyi severim. Buraya daha önce gelmedim ve tavsiye eden de olmadı ama tamamen tesadüf olarak buldum diyebilirim. Çok kalmadım 4 günlük bir deneyim oldu benim için ama odaları temiz ve gayet ferahtı. Ayrıca sabah kahvaltısı gerçekten çeşitli ve muhteşemdi. Tavsiye ederim.
Hatice Y20/06/2016 08:04:57

Her şey çok iyiyd  5.0

Ecrin Y
İlk defa bir oteli bu kadar temiz ve rahat buldum. Turla gittiğim bu otelde iki gün kaldım ama turun en güzel günü bu iki gündü diyebilirim. Yorucu bir gezinin arkasından canlı müzik eşliğinde eğlenip dinlenmek çok keyifliydi. Yemekler yörenin yemekleri olması karadeniz de gezdiğimizi sonuna kadar hissettirdi. Burada kaldığım iki günden sonra bir sonraki tatilimi turla geçirmek yerine direk bu otele geleceğim.
Ecrin Y27/03/2016 16:08:44