Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Royal Carine Otel Ankara  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Royal Carine Otel Ankara
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺


Ankara’nın tam kalbinde Ulus semtinde yer alan Royal Carine Otel Ankara 4 yıldızlı bir tesistir. Elçilikler, bakanlıklar, kamu kurumları gibi resmi yerler ile Kızılay, alışveriş merkezleri ve müzeler gibi gezilmesi gereken yerlere oldukça yakın konumu sebebi ile hem ziyaret hem de iş seyahatlerinin bir numaralı konaklama adreslerinden biri olan tesis 112 odası ile yakınındaki diğer konaklama adreslerine göre çok daha büyük bir isimdir. 
Royal Carine Otel Ankara misafirlerinin ihtiyacına yönelik düzenlediği odaları dışında ücretsiz otopark, ücretsiz internet bağlantısı, asansör, çamaşır hizmeti ve uyandırma servisi gibi ekstra hizmetler konusunda da oldukça iddialı. Havalimanından 30 km uzaklıkta olan otelin kendine ait yeterli büyüklükte otopark alanı da mevcuttur. Restoranı ve barı bulunan otelin Ankara’nın lezzet noktalarına da oldukça yakın olduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yok bir daha tövbe ettim kapınızın önünden geçmem.  1.0

Vuslat D
Ankara'da ki bir işimden dolayı burada kaldım ve kaldığımda ben hangi garibanın ahını aldım da buraya düştüm dedim.Ya arkadaş siz bu işi bedava yapmıyorsunuz yani insanlar kalıyor ama parasıyla kalıyor nedir bu rezalet bir açıklayın. Temizlikle iş bitmiyor hani ilgi, hani düzenli yemek. Yok bir daha tövbe ettim kapınızın önünden geçmem.
Vuslat D03/06/2016 11:02:02

Aynı Yemeğin Monotonuğu  2.0

Nejat S.
Royal Carine Otel'de 2015 senesinin Eylül ayında seminerden dolayı konakladım. Otele gittiğim zaman odaların iki kişilik olduğunu zannediyordumç Fakat üç kişilik yaptıklarını belirttiler. Fazla problem meydana getirmedim. Fakat daha sonra büfede kaldığım beş gün boyunca aynı yemeklerin çıktığını görmek beni çıldırttı. Bu tür durumlardan çok rahatsız oldum ve asla bu oteli tercih etmeyeceğim.
Nejat S.07/03/2016 13:47:19