Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Shilla Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Shilla Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Çorlu'da yer alan Shilla Hotel, 47 standart, 4 superior ve 4 suit odasıyla misafirlerine hizmet vermektedir. Odaların tümü modern ve şık bir şekilde dekore edilmiş, gerekli araçlarla donatılmıştır. 250 kişi kapasiteli konferans salonu ile 50 kişilik toplantı salonu, iş toplantı ve organizasyonları için idealdir. Shilla Hıtel, Türk mutfağının enfes lezzetlerine tanık olacağınız restoranı ilede damak zevkinize hitap edeceğinin garantisini vermektedir. Profesyonel ve sürdürülebilir hizmet anlayışıyla hareket eden deneyimli ekibi, tatil boyunca misafirlerinin konforu için elinden geleni yapmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir daha umarım yolumuz düşer ve görüşürüz.  5.0

Burcu34
Eşimle ilk girdiğimiz anda gördüğümüz ilgi bizleri hem şaşırttı hemde çok mutlu etti. Hemen odamız verildi ve eşyalarımızı personel direk çıkardı. Odaya çıktık yorgunduk ama yatamadık ve aşağıda yürüyüşe başladık. Hareketlilik yok burada ama zaten sessiz olduğu için geldik bizde. Mutfağının lezzetini daha önce yemedim. Akşam yemekleri özellikle hem hafifti hemde çok lezzetli geldi. Bir daha umarım yolumuz düşer ve görüşürüz.
Burcu3423/06/2016 11:30:40

Boşu boşuna çok para harcamışım otellere.  5.0

Hikmet N
İnsanın kendisini "özel" hissettiği bir otel kısaca. Bu duyguyu size yaşatanlar istisnasız tüm otel personeli. Huzurlu, keyifli, lezzetli, mutlu bir tatil için bundan sonra benim için ilk adres diyebilirim.Her şey o kadar mükemmel ki yaşamadan anlatmayla olmaz malesef.Boşu boşuna çok para harcamışım otellere.
Hikmet N25/03/2016 12:20:02