Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sohbet Motel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Sohbet Motel
%60 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Kusursuz hizmet planlaması ile adını tüm dünyaya duyurarak farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan Sohbet Motel aracılığı ile sizler de olağanüstü sonuçların elde edilmesini destekleyebilirsiniz. Sohbet Motel plaj, otopark, TV odası, ön büro, barbekü ve bahçe hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret doğrultusunda bar cafe hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 
Sohbet Motel’in tüm odalarında banyo, balkon, havlu, eşya dolabı, çalışma masası, TV ve tuvalet yer almaktadır. Sohbet Motel, Şarköy Plajına yakın yerde konumlandırılmıştır. Konfor ve rahatlık adına tüm planlamaların gerçekleşmesine olanak tanıyan Sohbet Motel aynı zamanda tüm detayları inceleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de Sohbet Motel aracılığı ile hayalinizdeki tatili ön plana çıkararak birinci sınıf kalite planlamasından yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

yenilenmesi gereken çok şeyler var..  3.0

Yenilenmeli
biz 2 sene önce ailemle gitmiştik..evet huzurlu güzel bir motel...birkaç eksikleri var tabikide..bu sene gidip gitmemekte kararsızım.insallah eksiklerini tamamlamışlardır....söylemeden edemiycem kahvaltı mükemmeldi
Yenilenmeli27/06/2016 23:07:08

Odaları hem temiz hemde oldukça geniş durumda.   4.0

Tugay F
Kafa dinlemek isterseniz buraya gelin derim. Yeşil bahçesi ve mis kokulu çiçekleri harika güzellikte. Tekirdağ'da bir cennet burası. Aileler için oldukça uygun durumda. Çocuklu aileler çok rahat edecektir. Odaları hem temiz hemde oldukça geniş durumda.
Tugay F02/06/2016 11:21:54

yenilenmeli...  2.0

Koray T.
Şunu söyleyerek başlayayım;tesis konum olarak Şarköy’de kalınabilecek en güzel yerde. Sessiz, sakin, huzurlu. Fakat otel için yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu konumdaki bir otel nasıl bu kadar ihmal edilebilir anlam vermek gerçekten zor. İşletme sahibi sanırım tesise hiçbir yatırım yapmıyor. Her şey sanki Nuh devrinden kalma. Neye elinizi atsanız elinizde kalıyor kısaca. Temizlik derseniz o da vasatın altı. Oysa biraz yenilenme ile harika bir yer olabilir. Zaten alternatifin bu kadar az olduğu bir yerde daha özenli olunsa… Tabi kendi bilecekleri bir şey. Ama bu şekliyle ben bir daha gitmeyi düşünmem.
Koray T.10/03/2016 23:03:57