Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sohbet Motel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

yenilenmesi gereken çok şeyler var..  3.0

Yenilenmeli
biz 2 sene önce ailemle gitmiştik..evet huzurlu güzel bir motel...birkaç eksikleri var tabikide..bu sene gidip gitmemekte kararsızım.insallah eksiklerini tamamlamışlardır....söylemeden edemiycem kahvaltı mükemmeldi
Yenilenmeli27/06/2016 23:07:08

Odaları hem temiz hemde oldukça geniş durumda.   4.0

Tugay F
Kafa dinlemek isterseniz buraya gelin derim. Yeşil bahçesi ve mis kokulu çiçekleri harika güzellikte. Tekirdağ'da bir cennet burası. Aileler için oldukça uygun durumda. Çocuklu aileler çok rahat edecektir. Odaları hem temiz hemde oldukça geniş durumda.
Tugay F02/06/2016 11:21:54

yenilenmeli...  2.0

Koray T.
Şunu söyleyerek başlayayım;tesis konum olarak Şarköy’de kalınabilecek en güzel yerde. Sessiz, sakin, huzurlu. Fakat otel için yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu konumdaki bir otel nasıl bu kadar ihmal edilebilir anlam vermek gerçekten zor. İşletme sahibi sanırım tesise hiçbir yatırım yapmıyor. Her şey sanki Nuh devrinden kalma. Neye elinizi atsanız elinizde kalıyor kısaca. Temizlik derseniz o da vasatın altı. Oysa biraz yenilenme ile harika bir yer olabilir. Zaten alternatifin bu kadar az olduğu bir yerde daha özenli olunsa… Tabi kendi bilecekleri bir şey. Ama bu şekliyle ben bir daha gitmeyi düşünmem.
Koray T.10/03/2016 23:03:57