Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Water Paradise  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Water Paradise
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Karadeniz’in doğal havasını solumak, ailenizle bir arada tatil yapmak için fırsat arayanlardan iseniz sizlere en kaliteli hizmet seçenekleriyle hitap eden, modern tasarımları ve ayrıcalıklı oda hizmetleriyle tüm olanaklarını sunan Water Paradise ile beklediğinizi elde edebilirsiniz. Doğal yaşama hasret duyanların özlemine son veren güzelliklere sahip olan otel, oda hizmetlerinde, olması gerekenden çok daha fazlasını konuklarının hizmetine sunuyor. Mükemmel bir tatil yapmak isteyip, doğanın harika görünümünden yararlanmak isteyenler için Akçaabat’ta hizmet veren Water Paradise ile siz de en keyifli günlerinizi geçireceksiniz.


İş toplantısı, iş seyahatleriniz ve aile içi tatiliniz için tercih edebileceğiniz birinci sınıf kalitede hizmetlere sahip olan Water Paradise ile beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Modern tasarımları, şehir merkezine yakınlığı ve daha farklı ayrıcalıklarıyla konuklarına gururla hizmet sunan Water Paradise otel ayrıcalıklarından yararlanmanızı öneriyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kilodan kurtulunca havuz keyfi :)  4.0

Berfin T
Hele de sakinlik istiyorsanız bu otel bir numaralı tercih olmalı. Kahvaltısı, hizmeti,odaları ve daha girişte başlayan güzel bir karşılaması size güzel bir tatil olacağını hissettiriyor. Bahçede ki havuzu benim çok hoşuma gitmişti. Birde kilolarımı verince rahat rahat girdim havuza :)
Berfin T22/06/2016 11:07:15

Genel olarak ses harici kafa dinlersiniz.  3.0

Asi36
Ailem ile 7 gün kaldım ve hizmet adına sorun yaşamadım.Ufak aksaklıklar oldu ama gereksiz şeylerdi otel yönetimi iyi olunca hemen çözdüler.Doğal havada kafa dinledik ama tek sorun ses olayı.Otelde fazlasıyla rahatsız edici sesler vardı.Söyledik ama pek üstüne düşen olmadı.Genel olarak ses harici kafa dinlersiniz.
Asi3625/03/2016 07:08:41