Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Antiochos Hotel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Antiochos Hotel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Kaldığınız yerde rahat edebilmeniz ve bu rahatlığı kaldığınız süre boyunca sürdürmeniz oldukça önemlidir. Çünkü memnun ayrıldığınız her yer diğer bir konuğa referans olacaktır.

Antiochos Hotel’ de konaklayan konukların değerlendirmesine baktığınız zaman oldukça pozitif geri dönüşler aldığına tanık olabilirsiniz. 3 Yıldıza sahip olan otel, konuklarına oldukça ayrıcalıklı imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlara bakılacak olursa örneğin; açık havuzu ve güneşlenme terası mevcuttur. Spa merkezinde bedensel ve zihinsel olarak tüm olumsuzluklardan sıyrılır, saunada keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Aynı ayrıcalıklar odalarında da mevcuttur. Mesela kahve vazgeçilmezi olan konuklar için çay ve kahve yapabilmenizi sağlayacak bir ısıtıcı bulunmaktadır. Bunun dışında küvetli ya da özel duşlu banyo, ücretsiz banyo malzemeleri ve terliklere kadar bakımınızı ihmal etmeyeceğiniz şekilde düşülmüştür. Sizler de kendinizi daha özel hissedeceğiniz zamanlar geçirmek istiyorsanız Antiochos Hotel’ i tercih edebilirsiniz.

Antiochos Hotel, Malatya Erhaç Havaalanı’na 77 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...