Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Saklı Bahçe Camping Pansiyon  Otel Puanı : 1 3 kişi yorum yapmış.

Saklı Bahçe Camping Pansiyon
%34 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 25,00 ₺

Denize yaklaşık olarak 20 metre uzaklıkta bulunan Saklı Bahçe Camping Pansiyon kusursuz planlaması sayesinde olumlu sonuçların elde edilmesine imkân tanımaktadır. Saklı Bahçe Camping Pansiyon toplamda 7 odaya ev sahipliği yapmaktadır. Tesisimiz ek ücret talebi üzerine restoran hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz plaj, otopark, TV odası, bahçe, ön büro ve internet hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 
Saklı Bahçe Camping Pansiyon’un odaları klima, havlu, banyo, tuvalet ve eşya dolabı aracılığı ile donatılmış. Düşlediğinizden çok daha fazlasını destekleyerek ön plana çıkaran Saklı Bahçe Camping Pansiyon aynı zamanda detayları inceleyerek olağanüstü çalışmaların gerçekleşmesine imkân tanımaktadır. Sizler de tercihinizi Saklı Bahçe Camping Pansiyondan yana kullanarak olumlu sonuçların elde edilmesini destekleyebilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çöpe atacak paranız ve zamanınız varsa düşünmeden deneyin  1.0

Nur TANRIKULU
rezillik başka da söze gerek yok
Nur TANRIKULU04/01/2021 03:47:40

Yazık çok yazık.  1.0

Berkant G
Temizlik sıfır hiç tavsiye etmiyorum. Konumuna bakınca resimlerde güzel görünüyor gerçekten de harika bir yere sahip ama hakkını verin be kardeşim. Aldığınızı hak edin diyorum başkada bir şey demiyorum. Yazık çok yazık.
Berkant G31/05/2016 15:45:23

Bir hafta boyunca konakladım  3.0

İrem Ö
2 Ağustos 2014 tarihinde bu otelde konaklamıştım. Bir hafta boyunca kaldım, memnun ayrıldığım otellerden biri olmuştu. Bu tarihten bir yıl sonra tekrardan bu otelde kaldım. En çok memnun kaldığım şeylerden biri kahvaltı hizmeti oldu, her zaman taze ürünler tercih edilmesi güzel. Otel sahipleri güler yüzlü samimi insanlar. Otel bahçesinde vakit geçirmek ayrı bir güzel, yemyeşil doğa ile baş başa güzel günler geçirdik. Otelin kendi sahibi var bence bu büyük bir avantaj. Kısacası bu oel fotoğraflardan bile daha güzel. Bize gösterilen ilgi alaka için tüm personellere teşekkür etmek istiyorum, her şey mükemmeldi.
İrem Ö05/03/2016 21:43:04