Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

The Marmara Suadiye Residence  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

The Marmara Suadiye Residence
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 316,00 ₺

Farklılığı ile ön plana çıkmayı başaran The Marmara Suadiye Residence aracılığı ile sizler de kusursuz tatil platformunu destekleyebilirsiniz. The Marmara Suadiye Residence  Bağdat Caddesinde yer almaktadır. Kısa zaman zarfı içinde talep edilen tüm isteklerin yerine getirilmesine fırsat tanıyan The Marmara Suadiye Residence marjinal formun elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan niteliğine sahiptir. 
 32 daireye ev sahipliği yapan The Marmara Suadiye Residence  5 yıldızlı konumu sayesinde tercih edilme sebeplerini her gün artırmaktadır. Tesisimizin tüm odalarında çamaşır makinesi, özel telefon hattı ve klima yer almaktadır.  The Marmara Suadiye Residence otopark, sigara içilmeyen oda, TV odası, bahçe, ön büro, jeneraör ve ek yatak hizmeti sağlamaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey ideal  3.0

Melek K
Oldukça konforlu bir tesis burası, odaların dekorasyonu son derece güzeldi. Odamın manzarası anlatmakla bitmez, gerçekten ideal. Güvenilir olması da ayrı bir güzel. Burada çalışan herkes ailemden biriymiş gibi oldu, hepsi sıcakkanlı insanlar ve her anında müşterisinin yanında oluyorlar. Konumu da bence çok ideal, her yere oldukça yakın. Burada herşey elinizin altında diyebilirim, özellikle alışveriş merkezleri çok yakın. Çalışanların hepsine bizimle ilgilendikleri için tek tek teşekkür etmek istiyorum.
Melek K21/06/2016 13:33:29

ilk görüşte kaybetti.  2.0

Arzu D.
Eşimle sık sık İstanbul’a kaçarız. Kadıköy’de farklı birçok konaklama yerinde kaldık. Farklı yerler keşfetmek ruhumuzda var. Ama bu defa pişman olduk. Bu kadar basit bir residenceda daha önce hiç kalmamıştık. Mobilyalar antika mıydı acaba? Bu ne dekorasyon, bu ne mobilya seçimi. Üstelik de fahiş bir fiyata. Temiz olmasına temiz ama göz zevki denen bir şey var. Kaldığın yere için ısınacak evvela. Hayır, yanlış anlaşılmasın lüksten söz etmiyorum. Ama odanın ya bir sıcaklığı olur, ya sevimlidir ya da şık. Burada hiçbiri yok. The Marmara Suadiye Residence maalesef bizimle değilsin…
Arzu D.17/03/2016 01:06:24